Elements
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 13. 04. 20
https://elements-trpg.forumotion.eu

Podsvětí             Empty Podsvětí

Mon Apr 13, 2020 5:25 pm
Podsvětí             Clouds-desert-erosion-landscape-wallpaper-preview
Dust
Dust
Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 27. 04. 20

Podsvětí             Empty Re: Podsvětí

Mon Apr 27, 2020 9:31 pm
Málo kdo věděl že náš vůdce mě k problému elementálů připsal od začátku..ale jiným stylem než kohokoliv jiného. Jsem Satanova pravá ruka, takže mi věřte když vám řeknu že elementálové ho už pár krátkých pozemských let srali..ano, lezli mu na jeho démonské nervy. Možná to tušil, nikdo neví co se mu honí v té jeho kebuli. Ani já ne a to jsem jeho pravá ruka! Ovšem odbočuji, domluvili jsme se ohledně elementálů na době když na ně poslal Barbase, nikdo kromě mě a Satana o naší dohodě nevěděl, ale měl jsem elementály sledovat... naučit se jak myslí.. jak reagují v situacích.. Vědět o nich všechno a přesto zůstat ve stínu, jak jsem zůstal z dohledu Barbase? Ale prosím vás! Ten tupec, byl až moc soustředěný na elementály aniž by si mě všiml..Ale vím že podcenování není dobré, možná mě Barbas viděl... možná ne. To se možná i dozvíme v několika týdnech...
Viděl jsem mnohé, abych pochopil logiku aspon většinu elemenálů.. Hlavně našeho slavného ohniváka Lucase, viděl jsem jak zabil Barbase, ano nepomohl jsem.. Proč taky? Způsobil si to sám, byl moc hloupý.. Už od začátku bylo jasné že ohnivák bude ... ohnivý se svojí mocí abych se vyjádřil ještě inteligetně.
Ovšem k věci nyní byl konečně čas abych se zapojil více aktivně,... Bohužel ne sám, ale s jeho dcerou Laux... Otázkou bylo jestli neví zda mi může důvěřovat tak mám spolupracovat.. s tím stvořením.. nebo zda mi věří natolik že nekontrolovatelná psychopatka společně s někým jako jsem já že budeme konečně schopni zničit elementáli jednou pro vždy? Když se na to tak podívám ani jedna možnost není optimální... Všechno smrdí že se něco posere.
Konečně jsem ji našel Laux... "Opravdu si myslíš že mrtvý?" proměnil jsem se na svoji lidskou podobu, nebyla potřeba zminovat o kom mluvím., byl tu jen jeden elementál kterého Laux schodila z jeho -vysoké obrany- jediné elementál který byl schopen zabít démony...

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru